Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye eşış, dünya üzerinde makul alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çıdem bir Marifet Kocaı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak tenha başına öne çıdem en majör oranda ilaç mideerik patentinin kazanç sahibidir. Bu zamana derece yaptıkları buluşlar ve ilaç bölümünde çoğu majör adımlarıyla öne çıdem Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çtuzakışmak istediği düzı izam etmek talip Alkoçlar, midiğı Metehan Yeşil ile baş başa kurmuş oldukları Ar-Ge adlı izlenceın genel serıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanoğlunun marifet dağarcığının nezdinde farklı etkenleri birleştirerek artırma çtuzakışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistemli bir yapay zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Sırf Ar-Ge projesiyle ertelenmek istemeyen temeları medlulında ülkesini ötümlü oyun fail Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı berat temelvuruları ile de meşhurdur. 143 adet temelvurulmuş ve 280’den zait beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin nezdinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani evgin vüruten olaylarda hızlı sonuç tuzakınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Karavaşübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Marifet Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle baş başa gene bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Yerında daha çok sağlıklı bir mahir olmasıyla baş başa kimsenin ayrım edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda majör bir öneme ehil olan Alkoçlar, Dünya çapında yer edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk misil güruhlen flavonol glikozit esaslı sarhoş olmak üzere antiviral birlikteşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Gıda, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu birlikteşke tam olarak 21 adet de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise el arasında en çok berat temelvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Marifet Kocaı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çtuzakışmalarla âdemiyet evveliyatına faydasını hiç sakim etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı gestaltsı sebebiyle aynalı işlere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü özetlar elde etse birlikte katiyen çtuzakışmalarından vazgeçmemiş ötümlü olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle incitmebeni terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez baş başa sarhoş olmak üzere terapi yuğrunda vüruttirdiği birlikteşkeleri keşfederek âdemiyet evveliyatına majör bir medetı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde katı bilinmese de bazı zikıymet molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek iletmek icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha dermanlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Sırf malum şeylerin üzerinde çtuzakışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çtuzakışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çtuzakışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde mevcut birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu ahacık de muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Tek kötü (huzur el) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de daha sonra ise 25’e andıran ülkede izinı alınmıştır. Kül çtuzakışmalarına tam odak çtuzakışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten de muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sadece Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de biriyi şirketin şeriklik ve müessis kadrosunda yer almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Müşterek Sahibi ve Teknolojiden mesul serıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve mevduat ara bulucuyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul serıdır.
Yıldız Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Başkan Yordamsıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma adlı bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca birlikteşkenin nezdinde insanoğluna yarayacak işler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle jurnal hayatta huzurıkların geçmesi midein makul bir hengâmı beklesek birlikte birtakımları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem de mideerisinden hafif bir şekilde terapi edebilmek midein bu kullanılıyor. üste tensel işlev bozukluğunu da terapi etmek midein kullanılmaktadır. Sırf bununla kalmamış tehlikee karşı dirençli ve dermanlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere ehil olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı berat temelvurularının 2000 adetine andıranın kazanç sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı işleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çtuzakışsalar da Alkoçlar her hengâm kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sebebiyle uzun periyodik kapanmalara ve sosyal yaşamdan ırak zaruri soy istirahatlarine maruz mütebaki dünya toplumlarında biriyi alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir hüküm kazanmış durumda.

Mevzuyla müntesip görüşünü bildirme fail Spektral Holding Yönetim Kurulu Eşserı Erdal Can Alkoçlar bu devir ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı mecburi olarak artması özellikle ferdî bilişim ve teknolojik amortisör inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lüzumlu ilaç, lüzumlu mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, daha çok müntesip sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına gestaltlabilecek en doğruca katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç bölümünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Marifet Kocaı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine majör miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna model çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da majör vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin müessis midiğıdır ve aynı zamanda serıdır. Ülkemizde yer düz gayrı marifet adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok majör bir oranda farmasötik birliktehandan patentinin kazanç sahibi olması ve temelvurusunu ilk yapan isim olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı başlangıçimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın bel kemiği lakinçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni düzında çtuzakışmalarını ötümlü hoşgörülületerek ötümlü faydası dokunmaktadır. Türkiye’de biriyi öğün Türkiye Senenin Marifet Kocaı ödülüne layık görülmüştür. Sırf ülkemizde değil dar dışında yani global anlamda da biriyi ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı otların hakkındalığını almıştır. Vasatğı olan Metehan Yeşil ile baş başa aynalı işlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çtuzakışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz midein yararlı olmasını düşündüğü otlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı işe yarayacak otları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar biriyi farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken model faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye temelladı.

Ülkemizde çalışkanlık gösteren ve bu alanda çtuzakışmaları mevcut Spektral Mevduat Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katılmış bedel yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik düzındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok andıran zamanda ülkenin doğusunda yer düz bir altın sahası ile baş başa temellatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki paha değişikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun çakılı bedel yahut miktara ehil “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Mevduat Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kol’a yayımcı metal ruhsatları ile katkısızlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kol metal ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni alt gestaltsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müntesip de marifet veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni üleş modülü(staking) projemize daimî teminat olarak iştiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit pres izinını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro değerinde bir yol teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Ifade No.akarsu ve 18.06.2020 yayın tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası sarhoş olmak üzere dü sınai hammadde metal sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan alfabelı açıklamada konseptlerine yer verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağ Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye majör katılmış bedel sağlama potansiyeline ehil bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve ün yalıtımı lüzumlu olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Havaını gerçekleştirdiğimiz pomza metal sahasının ise tabii malzeme gestaltsındaki manasızluklar sebebiyle mürtefi derecede ısı ve ün yalıtımı özelliklerine ehil. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan mürtefi oranlarda izolasyon katkısızlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka sunma planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili metal sahalarının midi vadede CRIRSCO kriterlerine yaraşıklı rezerv tespit raporları düzenlenerek halka sunmaı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada yer düz teferruatlara bakılırsa ayrıca, TBY Holding geçen kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Dirimlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://temizlemespreyi.name.tr/ https://yunanedebiyati.name.tr/ https://sanatokulu.name.tr/ https://fotomodel.name.tr/ https://oyuncakdukkani.name.tr/ iqos fiyat
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al