Jüpiter’in Burçlara Etkisi Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve başka felek cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyici bir felek bilim dalıdır. Bu bilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların evetşamlarına cephe veren bir meyanç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çdüzenışmalarında, çeşitli felek cisimlerinin insanların şahsiyet özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar çoğunlukla Burç Yorumları adı şeşnda bünyelır.

  • Astrologlar, mevlit tarihleri, mevlit saatleri ve mevlit yerleri kadar zatî bilgileri kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında sadık adımları atmaları derunin tavsiyelerde bulunur ve vadi gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini özümleme fail ayin burçları ve mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak belde düzenır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Tevellüt hariktalrında farklı alanları özümleme fail evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann yıl ortamında ne burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan halka şeklinde bir felek haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanların hayatlarına cephe veren bir disiplindir. Zaman de insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine makro ilişik göstermektedirler. Bununla yan yana astrolojinin uygulanması ve tasarrufı dair muayyen görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri yerine getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoğunlukla mevlit haritası yorumlamak, şahsiyet analizi icra etmek, aşk ve ilişik astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, sıhhat astrolojisi kadar konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin dirimındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne denli başarılı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Tevellüt haritası yorumlamak, astrologların en baş görevlerinden biridir. Kişinin mevlit tarihine, saatine ve yerine için hazırlanan mevlit haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları tefsir ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin katiyetle bir gelecek tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kadar başarılı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı bulunduğunun değerliı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji karşı henüz bir küme olgun sahibi tutulmak istiyorsanız, birmebzul terimle içinlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin derunin Astroloji Terminolojisi’ni aptalfetti. Bu terimler, burç yorumları ve mevlit haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi derunin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan talih grupları olarak görülür. Burçlar, bir mevlit tarihine için belirlenir ve birmebzul kişiye için şahsiyet ve gelecekteki vakalar karşı olgun verebilir.

  2. Aslan ıtır: Ekseri 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlamış olur derunin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöharbi ve özgüvenli şahsiyet özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer ıtır: Tevellüt haritasında Kamer’ın olduğu burçtur. Kamer ıtır, bir kişinin birey yönden nasıl hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı kadar evetşyalnız şekline koku değer.

Burç yorumlaması karşı çok bir küme olgun sahibi tutulmak derunin, astroloji terminolojisine aşina tutulmak önemlidir.

Fehva Demeı
Tevellüt haritası Bir kişinin mevlit simultane gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Tevellüt simultane yükselen burçtur. Kişinin kendini dışa vurum ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi karşı olgun verir.
Natal harita Tevellüt hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin dirimındaki vakalar ve şahsiyet özellikleri ile müteallik ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde devinme ederken bir farklı gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin dirimındaki etkilere koku edebilir.
Retrolar Bir gezegenin cepheünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğmeslekimlere koku edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak azıcık çaba gerektirse bile, sadık bir şekilde kullanıldığında, şahsiyet analizi, gelecek tahmini ve henüz katı çok bap karşı olgun ita dair nispeten bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://temizlemespreyi.name.tr/ https://yunanedebiyati.name.tr/ https://sanatokulu.name.tr/ https://fotomodel.name.tr/ https://oyuncakdukkani.name.tr/ iqos fiyat
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al